Μήνας: Μάιος 2022

Οριοθέτηση παιδιών σχολικής ηλικίας μέσω ενίσχυσης θετικών συμπεριφορώνΟριοθέτηση παιδιών σχολικής ηλικίας μέσω ενίσχυσης θετικών συμπεριφορών

Με μεγάλη επιτυχία και ικανοποιητική συμμετοχή γονέων-κηδεμόνων οργανώθηκε η Διαδικτυακή  Ημερίδα της Δευτέρας  16  Μαΐου του 2022, από:ώρα  19:30 έως 21:30, με τίτλο:  “Οριοθέτηση παιδιών σχολικής ηλικίας  μέσω ενίσχυσης θετικών συμπεριφορών”, με  εισηγήτρια την κ. Ιωάννα Ρεϊζοπούλου, M.Sc in counselling & Οικογενειακή Θεραπεύτρια, Ψυχολόγο, που υπηρετεί φέτος στο 2ο Κ.Ε.Δ.Α.Σ.Υ.

Διαδικτυακή Ημερίδα Δευτέρα 16 Μαΐου 2022, ώρες: 19:30-21:30, με τίτλο:  “Οριοθέτηση παιδιών σχολικής ηλικίας μέσω ενίσχυσης θετικών συμπεριφορών”Διαδικτυακή Ημερίδα Δευτέρα 16 Μαΐου 2022, ώρες: 19:30-21:30, με τίτλο:  “Οριοθέτηση παιδιών σχολικής ηλικίας μέσω ενίσχυσης θετικών συμπεριφορών”

“Οριοθέτηση παιδιών σχολικής ηλικίας μέσω ενίσχυσης θετικών συμπεριφορών“ Eισηγήτρια η κ. Ιωάννα Ρεϊζοπούλου, M.Sc in counselling & Οικογενειακή Θεραπεύτρια, Ψυχολόγο, που υπηρετεί φέτος στο 2ο Κ.Ε.Δ.Α.Σ.Υ. Ανατολικής Θεσσαλονίκης. Η Διευθύντρια και τα Μέλη του Συλλόγου Διδασκόντων του 8ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης , προσκαλούν όλους τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου να συμμετέχουν