Ανακοινώσεις ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα 17 Οκτωβρίου 2022 θα ξεκινήσει το πρόγραμμα των Σχολικών Γευμάτων. Σας επισυνάπτουμε το πρόγραμμα διατροφής των Σχολικών Γευμάτων για το σχολικό έτος 2022-2023. Επίσης, σας επισημαίνουμε ότι η έναρξη του προγράμματος διατροφής είναι από την τρίτη εβδομάδα του μήνα.

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ Γ ΤΑΞΗΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ “STEM EDUCATION”ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ Γ ΤΑΞΗΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ “STEM EDUCATION”

Την Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 ,τα τρία τμήματα της Γ’ τάξης του σχολείου μας, είχαν την ευκαιρία να επισκεφθούν το εργαστήριο Ρομποτικής “Stem Education”. Οι μαθητές/τριες, συνοδευόμενοι από τους/τις εκπαιδευτικούς

10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Στο πλαίσιο του εορτασμού της 10ης Πανελλήνιας Ημέρας Αθλητισμού οι μαθήτριες και οι μαθητές του σχολείου μας συμμετείχαν σε προγραμματισμένες αθλητικές εκδηλώσεις στον χώρο του σχολείου μας.